Kartki świąteczne do pobrania i wydruku za darmo - graficzne wzory do druku w domu
Do pobrania

Kartki świąteczne – do pobrania i druku za darmo! Śliczne, graficzne wzory

Hej! Kilka tygodni temu zapytałam Was na instagramie jaki wzór świątecznych kartek chcielibyście dostać do pobrania w tym roku. Postawiliście między innymi na motywy takie jak pierniki, jemioła czy dziadek do orzechów.

Zabrałam się do pracy i wieczorami rysowałam na tablecie zimowe grafiki ♥ Starałam się, żeby te świąteczne ilustracje były pełne kolorów. Stworzyłam dwa bożonarodzeniowe motywy. Jeden to uroczy dziadek do orzechów otoczony gałązkami jemioły, a drugi to smakowite pierniki w kształcie choinek, gwiazdek i laski cukrowej 🙂 Mam nadzieję, że te wzory kartek przypadną Wam do gustu!

Kartki przygotowałam w wersji zarówno do druku, jak i internetowej. Możecie wydrukować je na domowej drukarce i wysłać tradycyjną pocztą albo pobrać i przesłać esemesem, mailem, messengerem czy udostępnić na tablicy na facebooku. Wybór należy do Was!

Ogromnie zachęcam też do pobierania zeszłorocznych wzorów kartek z 2018, 2019 i 2020 roku. Na pewno któryś z nich się Wam spodoba!

Kartki świąteczne do pobrania i wydrukowania za darmo! Boże Narodzenie - grafiki. Kolorowe i śliczne wzory.

Świąteczne, bożonarodzeniowe kartki do pobrania i wydruku za darmo

Co dostajecie do pobrania:

 • 2 wzory oryginalnych kartek do pobrania
 • każdy ze wzorów można wydrukować:
  – w formacie A5 (zgina się na pół, po dwie na arkuszu)
  – w formacie A4 (zgina się na pół)
 • kartki są też do pobrania w formie elektronicznej – możecie na przykład udostępnić je swoim znajomym na facebooku, wysłać mailem, esemesem czy przez meesengera ♥

Wesprzyj moją twórczość!

Przygotowanie tych kartek bożonarodzeniowych zajęło mi naprawdę sporo czasu i włożyłam w nie całe swoje serce 🙂 Jeśli chcesz wesprzeć moją twórczość, żebym mogła dalej rozwijać się kreatywnie, możesz kupić mi internetową kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podobają Ci się kartki? Wyślij linka do tego artykułu znajomym, udostępnij na facebooku albo oznacz mnie na instagramie!

Piękne świąteczne kartki do druku. Do pobrania za darmo. Bożonarodzeniowe kolorowe motywy graficzne.

Ważne

 • kartki przeznaczone są do druku na domowej drukarce, strona formatu A4 lub do pobrania jako wersje internetowe
 • plik do pobrania w formacie pdf (do druku) lub jpg (przy kartkach internetowych)
 • w ustawieniach drukowania zalecam wybrać najwyższą jakość oraz upewnić się, że ustawiony jest odpowiedni format i kierunek
 • w zależności od jakości wybranego przez Was papieru, efekt finalny będzie różny, jednakże na każdym rodzaju kartka wyjdzie 😉
 • grafik nie można sprzedawać pod żadną postacią, ani używać komercyjnie!
 • będzie mi bardzo miło, jeśli podeślesz linka do tego artykułu innym osobom, którym mogą przydać się takie świąteczne kartki ♥

Zamów spersonalizowaną grafikę ⭐

A może chcielibyście zakupić grafikę dopasowaną do Waszych potrzeb? Jeśli tak, to wskakujcie koniecznie do zakładki współpraca oraz portfolio gdzie zobaczycie jakie projekty ostatnio realizowałam. Tworzę infografiki, ilustracje i grafiki do social mediów. Skontaktujcie się ze mną przez mail albo w wiadomości bezpośredniej na instagramie – razem wymyślimy coś fajnego!


Pobraliście już kartki?
Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o tych grafikach!

Możecie odwdzięczyć się i zaobserwować mój profil na Instagramie