Współpraca

Kontakt

Nazywam się Kinga Klisz i prowadzę językowo-artystyczny blog K’artistique. W razie chęci podjęcia ze mną współpracy, proszę pisać na poniższy adres email:

kinga.klisz@kartistique.pl

Zapraszam również do zakładki o mnie oraz strony portfolio po więcej informacji.

Oferta

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy w zakresie zarówno językowym, jak i artystyczno-kreatywnym. Oto niektóre przykłady:

  • spersonalizowana grafika lub ilustracja – wykonuję na zamówienia indywidualne grafiki i ilustracje (w tym także plakaty różnych wydarzeń czy zaproszenia). Aby zobaczyć mój artystyczny styl, zapraszam Cię do zakładki portfolio, a także na mojego instagrama.
  • wpis sponsorowany – umieszczony na blogu oraz polecony w moich kanałach social media. Wpis wypromuje Twój produkt lub usługę – mogą być to zarówno rzeczy związane z nauką języków obcych, jak i wszystkim co kreatywne i artystyczne.
  • promocja na instagramie – w postaci oryginalnych instastories, a także regularnych postów na moim profilu, mogę autentycznie polecić Twój produkt.
  • recenzja lub test Twojego produktu – w postaci subiektywnego artykułu na moim blogu lub/i postów, relacji na instagramie czy facebooku
  • konkurs – przeprowadzony na moim blogu lub w kanałach social media. Każde takie wydarzenie odpowiednio promuję, polecając przy tym Twój produkt/usługę.

Moje media społecznościowe

Aktywnie udzielam się na Instagramie budując markę osobistą @kinga.klisz. Moją misją jest przekazywanie pozytywnej energii, dobrego słowa, a także inspiracja sztuką taką jak grafika, ilustracja i fotografia. Promuję kreatywny styl życia oraz rozwój swoich pasji i zainteresowań.

Moi obserwatorzy to głównie kobiety (80%), w wieku 25-34 lat.
Są to w większości mieszkanki dużych miast (takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy Gdańsk).

Prowadzę także fanpage na facebooku oraz mam profil na Pintereście.

Co mnie wyróżnia?

Jestem estetką i kreatywną duszą. Do każdego projektu wkładam masę serca, wykorzystując przy tym moje umiejętności i wiedzę.

Z chęcią podejmuję nowe wyzwania, uwielbiam testować niecodzienne i nowoczesne pomysły oraz produkty.

Wokół mojego bloga i social mediów skupia się rzesza ludzi, którzy tak jak ja pragną rozwijać swoje pasje – zarówno te językowe, jak i artystyczne.

Zarażam kreatywnością, inspiruję, tłumaczę i pomagam.

Z nimi współpracowałam!

Razem ze szkoły językową Nieobce stworzyłam serię wpisów blogowych promujących efektywną naukę języków obcych:


Dla Akademii Edu Zoo stworzyłam serię infografik dotyczącą udzielania pierwszej pomocy dla psów i kotów, mierzenie temperatury zwierząt, a także obcinania pazurków u kota. Zaprojektowałam także grafikę pokazującą bezpieczne dla zwierząt rośliny.

Zobacz więcej moich prac w zakładce portfolio!


Razem z Dominiką z @mat.pol.combination stworzyłam planner do nauki do matury rozszerzonej z francuskiego.

Planer maturalny do pobrania za darmo! Język francuski, poziom rozszerzony

Na moim instagramie w ramach współpracy z wydawnictwem Septem, promowałam książkę “Brush lettering dla początkujących” autorstwa Wioletty Guzy. Książkę w kreatywny sposób pokazałam na moich instastories.


We współpracy z wydawnictwem Colorful Media, na moim instagramie pokazałam magazyn Français Présent przeznaczony do nauki języka francuskiego. Gazetę zrecenzowałam na moich instastories.


Współpracuj ze mną już dziś!


Skontaktuj się na adres mailowy:

kinga.klisz@kartistique.pl