O mnie

Coucou! Cześć, fajnie, że jesteś!

Z tej strony Kinga, a to mój językowo-rysunkowy blog.

Tworząc K’artistique kierowałam się dwoma, wielkimi pasjami: nauką języków obcych (głównie francuskiego) oraz rysunkiem i wszystkim innym co kreatywne.  


Nigdy specjalnie nie marzyłam, żeby zacząć się uczyć języka Moliera. Pewnego razu, gdzieś w szkole językowej, pojawił się kurs, a że koleżanki z klasy miały zamiar zacząć na niego uczęszczać, pomyślałam, iż warto spróbować czegoś nowego. I zaczęło się…
Nie będę wracać raczej do początków i mojej iście „angielskiej” wymowy francuskich słówek, bo naprawdę nie ma się czym chwalić 😉 Za to mimo licznych wzlotów i upadków trwam tak w miłości do tego języka od 6 lat, a biorąc pod uwagę długość mojego życia to całkiem sporo.

Na blogu poruszam tematy związane nie tylko z samym francuskim, ale także niezwykłą kulturą kraju „żabojadów”. Wszystko to oplatam ilustracjami i własnoręcznie wykonanymi zdjęciami. Ponadto tworzę też wiele cykli poświęconych kreatywnemu rysunkowi i tym podobnym artystycznym sprawom.

Wspieram, a przede wszystkim motywuję do nauki języka z pasją oraz rozwijania swoich hobby i zainteresowań, w tym tych artystycznych. Zachęcam do działania, inspiruję, a także pomagam zrozumieć to czego sama się nauczyłam do tej pory.
Dam Ci dużo pozytywnej energii i radości, a jedyne co musisz teraz zrobić to zanurzyć się we francusko-rysunkowy świat. Mój blog czeka na Ciebie!

Pssyt. Zapomniałam dodać, że kocham piec zdrowe ciasta. Oraz czytać książki w ogródku. No i nieustannie, nałogowo marzę, a także piszę, nie tylko na blogu ♥


Jeśli masz jakieś nurtujące Cię pytania, to śmiało skontaktuj się ze mną na adres mailowy podany w zakładce kontakt.

Koniecznie zobacz moje portfolio!

Aktywnie też działam na insta 🙂