Kartki na dzień kobiet! Dop obrania i druku za darmo. Piękne minimalistyczne, graficzne wzory kwiatowe. POmysł na prezent na 8 marca.
Do pobrania

Kartki na dzień kobiet – do pobrania i wydruku za darmo!

Uff, udało się! Wyznaczyłam sobie za cel stworzenie kartek na Dzień Kobiet i dosłownie na ostatnią chwilę wzięłam się za jego realizację. Już kilka razy miałam załamanie emocjonalne, gdy zdjęcia mi nie wychodziły, a tablet graficzny nie chciał współpracować 😂

Jednak na szczęście dobrnęłam do końca i tak oto mogę Wam dziś zaprezentować graficzne kartki na Dzień Kobiet ♥

Narysowałam dwa pełne energii i kobiecości wzory kwiatowe. Nadają się do wydrukowania w formatach A5 i A4 oraz zgięcia na pół. A co najlepsze stworzyłam również dla Was wersję elektroniczną kartek, którą śmiało możecie wysłać przez internet, esemes, mail albo nawet udostępnić na tablicy na facebooku!

Mam nadzieję, że te moje graficzne twory staną się pretekstem do wypowiedzenia dzisiaj kilku miłych słów i zrobieniu przyjemności jakiejś ważnej dla Was kobiecie ♥ Kartki można potraktować również jako plakaty do powieszenia za biurkiem albo nawet tapety na telefon!

Zobacz też koniecznie kobiece tapety na telefon, które stworzyłam rok temu z okazji dzisiejszego święta. W ogóle to warto zajrzeć do rożnych innych zakładek na moim blogu – same fajne rzeczy tam są, serio!


Podobają Ci się te kobiece kartki?

Daj znać o nich innym! Możesz udostępnić linka do tego wpisu na facebooku albo dać znać o tych kartkach na instastory.

Dzięki temu wspierasz moją twórczość i dodajesz mi motywacji do dalszego działania ♥ Zajrzyj też koniecznie na mojego pastelowego instagrama!


Kartki na dzień kobiet do pobrania i wydruku za darmo! Śliczne, graficzne, kolorowe wzory, Pomysł na prezent z okazji 8 marca.

Kartki na dzień kobiet do pobrania i druku za darmo ♥

Co dostajesz do pobrania?
+ 2 wzory ślicznych graficznych kartek w dwóch wersjach do druku oraz w wersji elektronicznej (do wysłania przez internet)


Ważne:
– kartki przeznaczone są do druku na domowej drukarce, strona A4 oraz do wysłania w formie elektronicznej
– każda grafika jest w trzech wersjach: do pobrania jako kartka elektroniczna, do druku jako kartka A4 zginana na pół oraz do druku jako kartka A5 zginana na pół
– pliki są do pobrania w formacie jpg oraz pdf
– grafik nie można sprzedawać pod żadną postacią, ani używać komercyjnie

A może chciałbyś zakupić spersonalizowaną grafikę? Jeśli tak zapraszam Cię do zakładki współpraca oraz portfolio – koniecznie skontaktuj się ze mną na podany tam adres email 🙂


Napisz koniecznie w komentarzu co sądzisz o tych kartkach na dzień kobiet oraz zajrzyj na mojego instagrama