Artystycznie,  Do pobrania

Kalendarz 2024! Ilustrowany, botaniczny, magiczny. Do pobrania za darmo

Hej! Dzisiaj przychodzę do Was z projektem nad którym pracowałam przez ostatnie miesiące. Już w zeszłym roku chodziło mi po głowie by stworzyć ilustrowany kalendarz. Sama często używałam kalendarzy od innych twórców. Taka idea wydrukowania nowej kartki na każdy miesiąc, była dla mnie wręcz ekscytująca.

Mimo coraz bardziej rozwiniętych aplikacji i programów do planowania czasu, nie wyobrażam sobie organizacji miesiąca jedynie używając rozwiązań digitalowych. Sama uwielbiam prowadzić bullet journal, to tam mogę pisać, rysować, zapisywać co mi biega po głowie oraz wyznaczać cele na kolejne tygodnie. Mój system planowania jest dosyć prosty, to połączenie bullet journala, karteczek samoprzylepnych i kalendarza miesięcznego, który wywieszam na tablicy za biurkiem.

Po rozkminach, researchu i wielu szkicach, wreszcie przestawiam Wam kalendarz na zbliżający się rok 2024. Jestem bardzo podekscytowana bo w stworzenie go włożyłam dużo energii, czasu i zaangażowania 🙂 Mam nadzieję, że ten kalendarz na 2024 będzie Wam dobrze służył.

Kalendarz powstał we współpracy z Natalią z Jest Rudo, która zachęciła mnie by tworząc kalendarz skupić się na tematyce kobiecej, magicznej. To właśnie na jej blogu możecie go pobrać ♥

Będzie mi super miło jeśli dacie znać o kalendarzu na swoich mediach społecznościowych. Wpadajcie też na mojego instagrama – kinga.klisz.

Ilustrowany kalendarz na 2024 do pobrania i druku za darmo!

Ilustrowany kalendarz na 2024 – świat botaniki, roślin, magii

Zaczynając pracę nad kalendarzem postanowiłam, że jego motywem przewodnim stanie się magiczny świat botaniki i roślin. Do każdego miesiąca stworzyłam postać kobiecą, która swoją energią przekazuje duch danej pory roku. Bohaterki kalendarza są dynamiczne, łączą się z organicznym tłem, tworzą całość z kwiatami, drzewami, naturą. Kolory ilustracji dobierałam tak by były jasne, żywe i niosły pozytywny przekaz. Sama ręcznie wykaligrafowałam nazwy każdego miesiąca oraz dni tygodnia.

Kalendarz na 2024 - ilustrowany, kobiecy, magiczny. Do wypełniania, notowania, kolorowania. Do pobrania i druku w domu za darmo. Ilustratorka Kinga Klisz

Pobierz kalendarz i wydrukuj go za darmo

Kalendarz został stworzony tak by można go było wydrukować na domowej drukarce. Jeśli jednak zależy Ci na lepszym efekcie, warto zlecić wydrukowanie kalendarza w drukarni. Co więcej, dla osób które nie posiadają kolorowych tuszów, przygotowałam wersję czarno-białą. Ilustracje zawierają w tej wersji jedynie kontur, co pozwala na ich kolorowanie samodzielnie.

Mój ilustrowany kalendarz na 2024 jest w formacie A4. Połowę kartki każdego miesiąca zajmują numerowane okienka, w których jest dużo miejsca na notatki.

Ilustracje botaniczne, roślinne Kinga Klisz. Magiczny, kobiecy kalendarz na 2024. Do pobrania i druku za darmo!

Kalendarz powstał w ramach współpracy z Natalią z Jest Rudo. Dziękuję jej bardzo, że pozwoliła mi zaprezentować swoją twórczość na jej blogu ♥ To właśnie u niej możecie pobrać kalendarz całkowicie za darmo.

Pamiętaj, że kalendarz jest przeznaczony do prywatnego użytku. Nie pozwalam na jego sprzedawanie, ani rozpowszechnianie komercyjnie. Uszanuj moją pracę!

Botaniczne, roślinne ilustracje Kinga Klisz. Do pobrania i druku za darmo! Kalendarz i planer na 2024

Mam nadzieję, że ten ilustrowany kalendarz na 2024 okaże się dla Was przydatny. Jestem ciekawa jak będzie się prezentował powieszony w Waszym domu! Możecie śmiało wrzucać zdjęcia na instagram i oznaczać mnie kinga.klisz

Kalendarz na 2024 do pobrania i druku za darmo