Przemyślenia

Urodzinowe fakty o mnie

W tym wpisie nie znajdziesz  francusko-rysunkowych porad, inspiracji ani żadnej merytorycznej wiedzy.  Dzisiaj napiszę co nieco o sobie.
Od tej nienormalnej strony, mojej wariackiej duszy 😉 To wszystko z okazji urodzin.

–> A jeśli temat Cię nie interesuje to założę się, że nie
przeczytałeś wszystkich wpisów na moim blogu i znajdziesz tu coś
ciekawego. Zobacz kategorię z językiem francuskim i artystyczną
♥ <–

Jestem jaka jestem – urodzinowe fakty o mnie

1. Kiedy byłam mała rysowałam fabryki. Serio! Były to właściwie taśmy produkcyjne, gdzie na każdym etapie rzecz zyskiwała nowe części. Wyobraźcie sobie piłkę, która jedzie na taśmie i dostaje po kolei nowe kropki 😀

2.
Jestem okropną niezdarą. Kilka razy dziennie walnę się w coś lub wyleję herbatę. Zahaczam ręką o drzwi, które mijam kilkanaście dobrych lat.

3. Od malucha kręciło mnie to magiczne pudełko zwane aparatem. Jako siedmiolatka marzyłam żeby zostać jego posiadaczką! Finalnie po otrzymaniu takiego prezentu obfotografowałam CAŁY ogródek. Każdy kamyczek i roślinkę.

4. Jestem strasznie nieśmiała. Pisząc czuję się wolna i odważniejsza. Rozmawiając z przyjaciółmi jestem największą gadułą świata. Gorzej jest rozmawiać z ludźmi , których tak dobrze nie znam albo podziać się w większym tłumie.

5. Czasem płaczę. Moje oczy często łzawią na wietrze albo w reakcji na jakiś ostry zapach. A ja sama też muszę sobie popłakać, wyżyć się emocjonalnie. Czuję się po tym lepiej. Taka moja wrażliwa natura, nic z tym nie zrobię 😉

Urodzinowe fakty o mnie

6. Lubię ekstremalne rzeczy jak na przykład skok w przepaść czy zjazd nad jeziorem. Jednocześnie w parkach rozrywki boję się wejść to każdego ciemnego pomieszczenia spodziewając się czegoś strasznego 😀

7. Nie lubię sera żółtego. I zawsze zamawiam pizzę tylko z sosem pomidorowym (pyszna jest!).

8. Kiedy szłam do pierwszej klasy byłam na diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej. Nie mogłam zjeść słodyczy z tytki i przeżywam to do dziś.

9. Kocham taniec. W przedszkolu chodziłam na balet i żałuję, że potem przestałam. W późniejszym okresie uczęszczałam na taniec ludowy, zumbę i latino solo. Potem zapisałam się na jazz. Myślę, że dobrze “czuję ciałem” muzykę. No i w domu czasem sobie pląsam tanecznie, tak po prostu. Domownicy już się przyzwyczaili.

10. Lubię obserwować ludzi. Analizować ich zachowania, poznawać charakter, wiedzieć jakie mają zalety i wady. Zastanawiać się dlaczego coś robią tak a nie inaczej. Trochę kręci mnie psychologia.

16 urodzinowych faktów o mnie


11.
Uwielbiam organizować przyjęcia! Tworzyć dekoracje, piec ciasta, robić zaproszenia i wymyślać zabawy.

12. Jako dziecko marzyłam o występie w Mam Talent. Nie spełniło się, bo nie miałam z czy tam iść 😀

13. Na wszystkie kosztowne rzeczy w moim życiu oszczędzałam sama: wyjazd do Londynu, drukarka, aparat, komputer, rower, słuchawki i multum książek.

14. Kiedy złamałam prawą rękę, nauczyłam się pisać lewą. Teraz równie dobrze gram obiema w badmintona. Potrafię też bardzo szybko czytać.

15.
Często gadam do siebie. Dużo marzę. I rozmyślam.

16. I na koniec: urodziłam się w Dzień Matki. Zawsze byłam z faktu tego dumna, kocham ten moment dawania mamie prezentu i dostawania od niej czegoś w zamian 😉


Jestem ciekawa czy macie ze mną coś wspólnego 😉 Piszcie koniecznie w komentarzu poniżej!